Pagrindinis
 Pradžia
Apie mus

      Viešoji įstaiga Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras – vienas iš didžiausių profesinio mokymo centrų Lietuvoje, teikiantis mokymosi, perkvalifikavimo, kvalifikacijos tobulinimo, profesinės reabilitacijos paslaugas, atsižvelgdamas į nuolat besikeičiančią situaciją darbo rinkoje.

      Priartinant teikiamas paslaugas prie gyvenamosios vietos ir išlaikant stabilumą,  kokybę, paslaugų vartotojai  pageidaujamas kompetencijas  gali įgyti Mokymo centro padaliniuose – Pakruojo, Zarasų skyriuose, Druskininkų filiale.

      Per daugiau nei ketvirtį amžiaus, įstaiga vystydama socialinę partnerystę su Lietuvos ir užsienio šalių profesinio rengimo institucijomis, darbdaviais ir jų organizacijomis, praplėtė teikiamų mokymo paslaugų apimtį. Šiandien siūloma rinktis iš daugiau nei 60 paklausių formalių ir neformalių mokymo programų, skirtų rengti verslo, administravimo, informacinių technologijų, grožio salonų, restoranų, viešbučių, turizmo, siuvimo ir modeliavimo, socialinių paslaugų, sveikatos priežiūros ir kt. specialistus.

      Vilniuje ir Druskininkuose vykdoma profesinė reabilitacija. Neįgaliesiems suteikiama galimybė įgyti apskaitininko, lengvų drabužių siuvėjo, pynėjo iš vytelių ar kitas specialybes, mokytis kompiuterio vartojimo pagrindų, tobulinti darbo įgūdžius, psichologiškai pasiruošti sėkmingai integracijai į darbo rinką.

      2012-2014 m. mokymo centre kasmet vidutiniškai mokosi apie 1500 asmenų savo lėšomis, darbdavių siuntimu, darbo biržų lėšomis, pagal tarptautinius ir nacionalinius projektus, bendradarbiaujant su socialiniais partneriais.

      2014 m. rugsėjo 1 d. Druskininkų filiale pradėtas vykdyti  pirminis profesinis mokymas pagal masažuotojo programą.

      Mokymo centro investavimo į praktinio mokymo bazės stiprinimą tikslas – didinti kokybiškų paslaugų teikimo prieinamumo galimybes, siekiant mokymo paslaugų atitikimo darbo rinkos ir ūkio poreikiams. Mokymo centre įrengtos  kirpėjų, kosmetikos, manikiūro ir pedikiūro praktinio mokymo, drabužių siuvimo ir modeliavimo, 3 kompiuterių mokymo kabinetai, veikia  2 kavinės, viešbutis, kuriuose besimokantieji lavina praktinius įgūdžius.

      2014 m. Europos regioninės plėtros fondo lėšomis Druskininkų filiale įrengtas Viešbučių ir restoranų sektoriaus praktinio mokymo centras atitinkantis verslo įmonių reikalavimus ir lūkesčius. Tai skatins profesijos mokytojų skirtingose mokymo įstaigose bendradarbiavimą, patirties sklaidą, bendrų mokymų vykdymą, sudarys galimybes rengti darbo rinkai reikalingas mokymo programas.

      Mokymo centro institucijos sėkmės garantas – personalas, kuris nuolat gilina savo asmenines, profesines kompetencijas, padeda paslaugų vartotojams sėkmingiau integruotis ir adaptuotis darbo rinkoje.

      Tikimės, kad visuomenės verslumo skatinimas  didinantis kompetentingos, konkurencingos darbo jėgos poreikį sudarys sąlygas plėtoti teikiamas paslaugas, diegiant naujoves ir stiprinant profesinio mokymo patrauklumą.