Atsiliepimai

 

Norėdami pateikti atsiliepimą apie gautas paslaugas ir programas siųskite el. paštu atsiliepimai@vzdrmc.lt

-------------------------------------

2017-06-15

Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras, tai daugiau negu profesijų mokymo centras. Čia žmonės persikvalifikuoja, arba tik pradeda savo karjerą. Tačiau tai tik maža dalis susijusi su mokymais. Atvėrus duris savo svajonės link ir žengus ryžtingai koridoriumi, pasitinki rūpestingą administraciją. Administracijos darbuotojai visada su dideliu malonumu padės, netgi jeigu turi daug darbo. Dėmesingai išklausys, ar suteiks daugiau informacijos iškilus klausimams. Žmonės einantys įgyti specialybės, dėka mokytojų tampa savo srities žinovais. Čia dirba atsidavę savo darbui mokytojai, kurie stengiasi dėl mokinių perteikdami žinias. Kiekviena paskaita yra skirtinga, kartais atskleidžianti žmogaus vidinį pasaulį. Kur susimąstai atradęs savyje tiek daug naujų gabumų, ar savo silpnybių. O kartais paskaitos būna turiningai informatyvios, kur sukauptą žinių bagažą pritaikom praktikoje. Vertinant kiekvieno mokytojo įdėtas pastangas ir įsisavinus žinias, tampame tikrais specialistais. Viskas priklauso tai pat ir nuo mokinio. Juk siekiant tikslo nepakanka tik popieriaus. Tik nuolat save tobulindami galime pasiekti aukštumas. Per mokymosi trukmę augi kartu su savo busima profesiją, atsiskleisdamas kaip asmenybė. Tave ugdo ir paruošia busimai darbo vietai. Tai viskas dėka mokytojų ir bibliotekos. Mokymo centre yra biblioteka, kur sudėtas visas knygų pasaulis. Knygos praturtina Tave reikalingomis žiniomis. Lentynoje sudėtas gausus knygų pasirinkimas. Labai malonu kai šiltai pasitinka bibliotekos darbuotoja ir netgi pataria dėl pasirinkimo. Negaliu nepaminėti mokymo centre vykstančių renginių, nes jie įneša gausesnių spalvų į mokymo procesą. Renginiai parodo tikrą mokinių meistriškumą ir kūrybingumą. Skatinčiau kitus mokytis mokymo centre ir įgyvendinti savo svajones. Juk sakoma svajok atsargiai, svajonės pildosi. Esu dėkingas dėstytojams ir darbuotojams už raktą  į vartus atveriančius naują gyvenimo puslapį.

Absolventas Raimond Nanevič

-------------------------------------

2015-06-16

Laba diena,
Birželio 15 d. neįgaliųjų dienos centro „Giedra“ lankytojai vėl apsilankė jūsų mokymo centre. Maloniai mus pasitiko 23 kabinete mokytoja Irina Jasovič. Mūsų mergaites gražino Emilija, Žydrūnė, Evelina, Svetlana ir Dalia. Dėkojam, kad jos buvo kantrios, linkim joms sėkmės moksluose.
Gražinimo procedūras 17 kabinete atliko Justina, Diana ir Jolanta. Dėkojam jų vadovei Žanai Petrovai.
Sužinojom, kad dėmesinga, kruopšti, paslaugi, maloni, gera patarėja mokytoja Zita Adlienė išeina vasaros atostogų tad linkim jai gerų įspūdžių ir gero poilsio.
Dėkojam už suteiktą galimybę mūsų centro lankytojams gauti įvairias grožio procedūras ir paslaugas.

Pagarbiai,
LPNŽB „Giedra“

-------------------------------------

2015-05-29

Neįgaliųjų centro „Giedra“ 4 lankytojai apsilankė gegužės 27 d. jūsų mokymo centre. Maloniai mus pasitiko ir visas patalpas aprodė, apie paslaugas papasakojo mokytoja Zita Adlienė, supažindino su būsimomis kirpimo meistrėmis.
Esame dėkingi: Ingai Juozėnienei, Kristinai Kitkovskai, Irinai Jakovlevai už dėmesį, kruopštumą ir malonų aptarnavimą.
Mūsų viena lankytoja pasižymi plaukų gausa, todėl Marinai Jachimovič turbūt buvo tikras jėgų ir kantrybės išbandymas, tačiau visi liko patenkinti.
Dėkojame ir dar ne kartą žadame apsilankyti Jūsų centre

Pagarbiai,
Lietuvos psichikos negalios žmonių bendrija „Giedra“

-------------------------------------

2014-04-25


UAB “Gemma sveikatos centras”  dėkoja už nuoširdų, visada draugišką ir atsakingą bendradarbiavimą. Mūsų personalas ir senjorai džiaugiasi ne tik kirpimu, tačiau jūsų auklėtinių paprastumu, nuoširdumu, geranoriškumu, o labiausiai nuoširdžiu bendravimu su senjorais.  Tikimės, jog šis bendradarbiavimas tiek jums, tiek mums yra abipusiai naudingas ir turtingas. Didelė padėka Jums!

UAB "Gemma sveikatos centras"

-------------------------------------