Dekoratyvinės kosmetikos

Tipas: Formaliojo mokymo
Kodas: 362081501
Mokymo trukmė: 22 sav. (880 val.)
Artimiausi mokymai
Kursų data: 2018-02-20
Kursų vieta: Vilnius
Registruotis

      Programos tikslas – paruošti specialistą, atitinkantį darbo rinkos poreikius, kuris suprastų visažisto darbo svarbą, žinotų procedūrų atlikimo eiliškumą, suderinamumą, paruošti visažistą, kaip menininką, apipavidalinantį veidą, atliekantį makiažą ir įvaldžiusį jo atlikimo techniką, sugebantį kūrybiškai pritaikyti dekoratyviosios kosmetikos priemones įvertinant veido spalvą, bruožus ir žmogaus individualumą. 

      Programos turinį sudaro teorinis ir praktinis mokymas. Teorinių užsiėmimų pradžioje besimokantieji susipažins su žmogaus anatomijos ir fiziologijos bei dermatologijos ir epidemiologijos pagrindais. Vėliau mokysis medžiagotyros, dekoratyvinės kosmetikos darbo technologijos, koloristikos, profesinės etikos ir psichologijos dalykų. Būsimi visažistai mokysis verslo organizavimo, teisės pagrindų, profesinės užsienio kalbos, išmoks dirbti elektroniniais kasos aparatais bei asmeniniu kompiuteriu.

      Praktikos metu mokiniai įgis pirminius darbo įgūdžius. Įgytų pirminių darbo įgūdžių lavinimui mokiniai nukreipiami praktiniam mokymui į grožio salonus.  

      Sėkmingai išlaikę kvalifikacijos egzaminą, asmenys gauna antro lygio kvalifikacijos pažymėjimą, suteikiantį teisę ir galimybę dirbti grožio salonuose ar pradėti individualią veiklą.