Valytojos (formaliojo)

Data: 2019-07-22 Mokymo forma: Formaliojo mokymo Trukmė: 7 sav. (280 val.) Kodas: 261081401 Vieta: Vilnius

Programos tikslas - parengti kvalifikuotus valytojus, gebančius profesionaliai išvalyti ir sutvarkyti patalpas biuruose, prekybos centruose, gyvenamuosiuose namuose, viešbučiuose, visuomeninio maitinimo įmonėse, mokymo ir kitose įstaigose.

Teorinių pamokų metu mokoma patalpų valytojo darbo organizavimo, darbo kultūros ir ergonomikos, supažindinama su cheminėmis valymo priemonėmis, naujausia įranga ir įrengimais, kurie naudojami patalpų priežiūrai. Susipažindinama su darbo teisės pagrindais, aptarnavimo kultūra ir bendravimo psichologija, darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimais, aplinkosaugos ir higienos reikalavimais, mokoma suteikti pirmą pagalbą įvykus nelaimingam atsitikimui.

Pirmoji praktinio mokymo dalis vyksta mokymo įstaigos praktinio mokymo klasėje. Šios praktikos metu mokiniai įgyja pirminius darbo įgūdžius.

Darbinių įgūdžių lavinimui mokiniai nukreipiami praktiniam mokymui į realias darbo vietas – valymo paslaugų įmones.

Asmuo, baigęs mokymosi programą ir išlaikęs kvalifikacinį egzaminą, įgyja valytojo  kvalifikaciją ir gali įsidarbinti valymo paslaugas teikiančiose įmonėse arba betarpiškai valytojais prekybos centruose, sveikatos priežiūros įstaigose, viešbučiuose, mokymo institucijose, biuruose, gali teikti valymo paslaugas privačiose valdose.

Dalinkitės!

Registracija

Būtini laukeliai pažymėti (*)