Kasininko pardavėjo (formaliojo)

Data: 2019-08-27 Mokymo forma: Formaliojo mokymo Trukmė: 25 sav. (1000 val.) Kodas: 362041604 Vieta: Vilnius

Kasininko pardavėjo specialybės gali mokytis asmenys, turintiems vidurinį išsilavinimą.

Programos tikslas – parengti kasininką pardavėją, gebantį užsakyti prekes, paruošti prekes pardavimui, konsultuoti pirkėjus ir parduoti prekes, vesti pirkimų ir pardavimų apskaitą. Mokymo turinį sudaro teorinis ir praktinis mokymas. Teorinio mokymo metu mokiniai mokysis prekybos darbo organizavimo, materialinių vertybių ir pinigų apskaitos, prekybos psichologijos ir profesinės etikos, kalbos kultūros, darbo higienos reikalavimų, susipažins su maisto ir ne maisto prekių asortimentu, kokybės reikalavimais, laikymo sąlygomis, ir kt. mokymo dalykus. Ypatingas dėmesys programoje skirtas darbui elektroniniais kasos aparatais, su universaliomis valdymo sistemomis.

Praktinis mokymas vykdomas realioje darbo aplinkoje, nukreipiant mokinius į prekybos  įmones, kurių metu jie galės pritaikyti teorines žinias, įgyti praktinės patirties ir tinkamai pasirengti savarankiškai darbti.

Asmeniui, baigus mokymo programą ir teigiamai išlaikius kompetencijų vertinimo egzaminą, mokymo centras suteikia kasininko pardavėjo kvalifikaciją ir išduoda profesinio mokymo diplomą.

Dalinkitės!

Registracija

Būtini laukeliai pažymėti (*)