Plataus profilio kirpėjo (formaliojo)

Data: 2019-08-27 Mokymo forma: Formaliojo mokymo Trukmė: 29 sav. (1160 val.) Kodas: 362101202 Vieta: Vilnius

Mokytis gali asmenys turintys vidurinį išsilavinimą.

Mokymo programa skirta rengti plataus profilio kirpėjus, žinančius apie kirpėjo profesiją, kirpimų ir šukuosenų meno vystymosi raidą, kirpyklas, įrengimus ir eksploataciją, darbo įrankius, darbo ir priešgaisrinę saugą ir gebančius atlikti įvairius kirpimus ir šukavimus moterims, vyrams ir vaikams.

Mokymas susideda iš teorinio ir praktinio mokymo.

Teoriniame mokyme pagrindinis dėmesys skiriamas padėti išmokti kirpėjo darbo technologijos, sanitarijos ir higienos, darbų saugos, aptarnavimo kultūros reikalavimų. Numato piešimo pagrindų bei specialybės užsienio kalbos mokymąsi, o taip pat supažindina su ekonomikos pagrindais ir elektroniniais kasos aparatais.

Profesinius darbo įgūdžius besimokantieji įgyja Mokymo centre įrengtuose moderniuose kabinetuose. Praktiniuose užsiėmimuose būsimi kirpėjai ne tik įgis praktinių įgūdžių, atliekant įvairius kirpimus bei sušukavimus,  bet ir išmoks bendravimo meno su klientais. Įgiję plataus profilio kirpėjo kvalifikaciją, asmenys galės dirbti kirpyklose, grožio salonuose arba organizuoti savo verslą.

Mokymo programa skirta asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą.

Asmeniui, baigus mokymo programą ir teigiamai išlaikius kompetencijų vertinimo egzaminą, mokymo centras suteikia moterų, vyrų, vaikų kirpėjo kvalifikaciją ir išduoda profesinio mokymo diplomą.

Dalinkitės!

Registracija

Būtini laukeliai pažymėti (*)