Manikiūro - pedikiūro ir depiliacijos paslaugų (neformaliojo)

Data: 2019-10-22 Mokymo forma: Neformaliojo mokymo Trukmė: 8 sav. (320 val.) Kodas: 223001448 Vieta: Vilnius
Manikiūro-pedikiūro ir depiliacijos paslaugų mokymo programa – skirta asmenims18 metų amžiaus, turintiems pagrindinį išsilavinimą.
 
Programos tikslas yra supažindinti asmenį su manikiūrininko ir pedikiūrininko darbo specifika bei depiliacijos atlikimo technika. Naudojant naujausias medžiagas ir taikant modernias technologijas, išmokyti atlikti įvairių kūno dalių depiliaciją, rankų ir kojų masažą, saugų ir estetišką manikiūrą bei pedikiūrą, konsultuoti klientus apie rankų ir kojų nagų priežiūra. 
 
Teoriniam mokymui skiriama 20 %, praktiniam 80 % mokymo trukmės.
 
Asmenys, įvykdę mokymo programą ir išlaikę baigiamąjį egzaminą,  gauna neformaliojo mokymo baigimo pažymėjimą su įgyjama kompetencija: gali dirbti įrankiais, naudojamais manikiūrui ir pedikiūrui atlikti, juos dezinfekuoti, sterilizuoti, gali užtikrinti kokybišką ir saugų depiliacijos atlikimą, geba atlikti manikiūrą ir pedikiūrą pagal kliento pageidavimą, geba atlikti rankų ir kojų masažą.
 
Asmenys, turintys baigimo pažymėjimą, turės visas galimybes integruotis darbo rinkoje, užsiimti individualia veikla, dirbant pagal verslo liudijimą arba individualios veiklos pažymą.
 

Kaina asmenims, norintiems mokytis darbo biržos siuntimu: 604,00€

 

Dalinkitės!

Registracija

Būtini laukeliai pažymėti (*)