Dekoratyvinės kosmetikos ir manikiūro paslaugų (neformaliojo)

Data: 2019-10-22 Mokymo forma: Neformaliojo mokymo Trukmė: 15 sav. (600 val.) Kodas: 223001447 Vieta: Vilnius

Dekoratyvinės kosmetikos ir manikiūro paslaugų mokymo programa - skirta asmenims18 metų amžiaus, turintiems pagrindinį išsilavinimą.


Programos tikslas – parengti asmenį, gebantį saugiai ir kokybiškai atlikti higienines veido ir kūno priežiūros procedūras, depiliaciją ir makiažą, mandagiai bendrauti ir bendradarbiauti su klientais. Supažindinti asmenį su manikiūrininko darbo specifiką. Naudojant naujausias medžiagas ir taikant modernias technologijas, išmokyti atlikti rankų masažą, saugų ir estetišką manikiūrą.
   

Teoriniam mokymui skiriama 20 %, praktiniam 80 % mokymo trukmės. Praktinio mokymo metu įgyjami pirminiai darbo įgūdžiai, gebėjimas saugiai ir kokybiškai atlikti higienines veido ir kūno priežiūros procedūras, kosmetinių priemonių tinkamas parinkimas procedūrų atlikimui, nustatyti rankų odos ir nagų būklę, rankų masažo ir manikiūro atlikimas įvairiais būdais bei ilgalaikis nagų lakavimas.

Asmenys, įvykdę mokymo programą ir išlaikę baigiamąjį egzaminą, gauna neformaliojo mokymo baigimo pažymėjimą su įgyjama kompetencija: gali užtikrinti kokybišką ir saugų kosmetinių procedūrų ir manikiūro atlikimą, geba atlikti įvairių rūšių manikiūrus, makiažus ir veido odos priežiūros procedūras, nepažeidžiant odos vientisumo, geba atlikti veido ir rankų masažą.

Kaina asmenims, norintiems mokytis darbo biržos siuntimu: 995,00€

 

Dalinkitės!

Registracija

Būtini laukeliai pažymėti (*)