SLAUGYTOJO PADĖJĖJO modulinė profesinio mokymo programa

Data: 2019-11-11 Mokymo forma: Formaliojo mokymo Trukmė: 50 kreditų Kodas: T43091301 Vieta: Vilnius

Mokytis slaugytojo padėjėjo specialybės gali asmenys sulaukę 18 m. turintys vidurinį išsilavinimą.

Programos paskirtis: Programos tikslas - parengti kvalifikuotą darbuotoją, gebantį padėti slaugos specialistui, suteikti kvalifikuotas slaugos paslaugas.

Programos paskirtis – sudaryti galimybes įgyti profesines kompetencijas tenkinti higienines paciento reikmes, rūpintis pacientais ir jų artimaisiais, tvarkyti pacientų išskyras ir sekretus, atlikti techninius darbus.

Būsimo darbo specifika: Intensyvus bendravimas su pacientais ir jų artimaisiais slaugytojo padėjėjui kelia specifinius fizinius ir psichinius reikalavimus. Slaugytojo padėjėjas turi būti gailestingas, sąžiningas, doras, mylėti žmogų. Šią profesiją besirenkantis asmuo turi sugebėti įsijausti į paciento būklę ir išgyvenimus. Labai svarbu būti tolerantiškam, kultūringam, ryžtingam, reikliam, iniciatyviam, sugebėti kantriai siekti užsibrėžto tikslo, valdyti savo emocijas, ištverti fizinę ir psichinę įtampą. Reikalingas gebėjimas bendradarbiauti ir dirbti komandoje.

Slaugytojo padėjėjas galės dirbti valstybinėse ir privačiose gydymo įstaigose, greitosios medicinos pagalbos stotyse ir skyriuose, ligoninių ir pacientų priėmimo skyriuose, policijos komisariato areštinėse, laisvės atėmimo vietų sveikatos priežiūros įstaigose, kariuomenėje, priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos padaliniuose, laivuose, civilinės aviacijos įstaigose, sporto klubuose, pasienio apsaugos tarnyboje.

Kvalifikacija – slaugytojo padėjėjo, LTKS lygis IV

Priėmimas vyksta nuo 2019 m. birželio 1 d. 

Prašymus teikite per www.profesinis.lamabpo.lt sistemą

Turite klausimų? Kreipkitės priemimas@vzdrmc.lt 

telefonu 8 616 09 448

Dalinkitės!

Registracija

Būtini laukeliai pažymėti (*)