Pardavėjo (formaliojo)

Data: 2019-04-24 Mokymo forma: Formaliojo mokymo Trukmė: 30 sav. (1200 val.) Kodas: 262034101 Vieta: Zarasai

Programos tikslas – parengti pardavėją, žinantį įrengimų ir inventoriaus paskirtį, jų naudojimo principus, maisto ir ne maisto prekių asortimentą ir ženklinimą, kokybės rodiklius ir kokybės nustatymo metodus, gebantį greitai ir kvalifikuotai aptarnauti pirkėjus, dirbti elektroniniais ir kompiuteriniais kasos aparatais, saugiai eksploatuoti prekybos įrengimus ir inventorių, apskaičiuoti prekių kiekį ir įvertinti jų kokybę, ženklinti, paskirstyti bei išdėstyti prekes.

Programą sudaro teorinis ir praktinis mokymai. Teorinio mokymo metu supažindinama su prekybos darbo organizavimu, maisto ir ne maisto prekių asortimentu ir kokybe, elektroniniais kompiuteriniais kasos aparatais bei kitais prekybos įrengimais, prekybos psichologijos ir profesinės etikos pagrindais, geros higienos praktika, apskaitos pagrindais, informacinėmis technologijomis, užsienio kalba ir kalbos kultūra, teisės bei verslo organizavimo pagrindais.

Praktinis mokymas sudarytas iš dviejų etapų:

  • Pirminius darbo įgūdžius mokinys įgyja mokymo įstaigoje vadovaujamas profesijos mokytojo.
  • Antras praktinio mokymo etapas organizuojamas realioje darbo vietoje – prekybos įmonėje. Išmokstama dirbti su prekybos įrengimais, prekybiniu inventoriumi, apibūdinti ir pristatyti pirkėjui prekių asortimentą, užsakyti prekes, jas priimti, įvertinti, ženklinti ir išdėstyti, aptarnauti pirkėjus.

Dalinkitės!

Registracija

Būtini laukeliai pažymėti (*)