LATIA už dalyvavimą renginyje „Vilnius Fasion & Textile Avenue 2017“
„Meda project“ padėka už paramą
Lietuvos darbdavių kofederacijos padėka už bendradarbiavimą įgyvendinant „ERASMUS+“

„Geroji profesinio mokymo patirtis: 2015 metai“

Lietuvos pramonininkų konfederacijos padėka už profesinio mokymo ir verslo bendradarbiavimo skatinimą, už pasišventimą profesijai ir pagalbą žengiant gyvenimo keliu.

2013 m. gerosios profesinio mokymo patirties sklaidos konkursas

UPC gerosios patirties sklaidos konkurse diplomas ,,Už VšĮ Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro absolventės Rasos Zubanovos sėkmės istoriją“.

Konkursas „Už pasiekimus 2012 metais“

2012 m. VšĮ Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras dalyvavo Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmų organizuotame konkurse „Už pasiekimus 2012 metais“  ir buvo apdovanotas diplomu „Už pasiekimus 2012 metais“ 

2011 metų Gerosios patirties konkursas

2011 metų pabaigoje VšĮ VŽDRMC sėkmingai dalyvavo Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro iniciatyva antrą kartą organizuotame respublikiniame Gerosios profesinio mokymo patirties sklaidos konkurse. Juo siekiama skatinti profesinio mokymo įstaigas pasidalinti savo gerąja patirtimi ir taip populiarinti profesinį mokymą. 

Gerosios patirties pavyzdžių atrankai pagal 7 temas buvo pateikta 60 aprašymų. Konkurso laimėtojus atrinko komisija, sudaryta iš Švietimo ir mokslo ministerijos, Prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Vytauto Didžiojo universiteto, Švietimo mainų paramos fondo bei Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro atstovų. Vertinant aprašymus, atsižvelgta į tokius vertinimo kriterijus, kaip techninė atitiktis, gerosios patirties tęstinumas (ilgalaikiškumas), originalumas (išskirtinumas), „draugiškos“ mokymosi aplinkos kūrimas, pritaikomumas). Mokymo centro pristatyti du gerosios patirties aprašymai pelnė apdovanojimus pagal atskiras temas:

Tema: Mokymo metodai ir priemonės,

Mokymosi įgūdžiai realioje darbo aplinkoje (Apdovanota III-ojo laipsnio diplomu)

Tema: Profesinio mokymo tarptautiškumo skatinimas

Profesinio mokymo paslaugų teikimas konditeriams iš Turkijos 
(Apdovanota specialiuoju Švietimo mainų paramos fondo prizu už profesinio mokymo tarptautiškumo skatinimą)